Drabina na wiele sposobów

Drabiny wielofunkcyjne, które można wykorzystać na wiele sposobów, to najwygodniejsze i najbardziej optymalne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują tego rodzaju sprzętu zarówno do pracy w domu, jak i w ogrodzie. Jeżeli nie chcesz kupować kilku osobnych drabin,a lubisz majsterkować,wybierz jedną, za to taką, która przyda się do remontów, ale też do użytku codziennego.

Świetnym wyborem jest profesjonalna drabina Forte firmy ALVE, do której czasami dołączany jest hak na wiadro i narzędzia – bardzo praktyczny i pomocny przy pracy na wysokości. Drabina ta jest trzyczęściowa i doskonale sprawdza się przy pracach budowlanych – jest bardzo wytrzymała i przeznaczona do intensywnego użytkowania.

Drabina aluminiowa profesjonalna Forte

Drabina aluminiowa profesjonalna Forte pozwala na komfortową realizację prac na wysokości. Jest stabilna i bezpieczna, a przy tym solidna i trwała. 

Można jej używać na kilka sposobów – przede wszystkim jako drabinę przystawną złożoną z jednego, dwóch albo trzech elementów. Nawet przy maksymalnym wysunięciu jest bezpieczna i wygodna. Poliamidowe kładki ślizgowe na górnych szczeblach i rolki prowadzące przy okuciach sprawiają, że drabina łatwo się rozsuwa.Dzięki temu, że składa się z trzech elementów, istnieje możliwość wykorzystania jej jako dwóch odrębnych drabin jednocześnie. Tym samym, kupując jedną drabinę, tak naprawdę mamy trzy lub dwie – w zależności od potrzeb.

Drabina Forte filmy ALVE posiada oczywiście wszystkie elementy konieczne do bezpiecznej pracy – jednym z nich jest stabilizator z podgumowanymi stopkami. Grube podłużnice gwarantują, że drabina się nie ugnie i nie będzie się kołysać – jest uznawana za jedną z najmocniejszych drabin na rynku. Stalowe obejmy nie odkształcą się nawet przy intensywnym użytkowaniu, a ryflowane szczeble zabezpieczają przed poślizgnięciem się, zwłaszcza w trudnych warunkach pogodowych, gdy jest wilgotno. Drabina wyposażona jest też w stalowe stężenia, które ją stabilizują, wzmacniają i usztywniają.

Warto zainwestować w tą drabinę właśnie teraz, bo obecnie wszystkie jej rozmiary są w promocji. Jej wielofunkcyjność zapewnia spore możliwości, a materiały, z jakich jest wykonana, dają gwarancję, że będziemy mogli z niej korzystać przez wiele nadchodzących lat.