Drabina aluminiowa jednostronna ALVE Eurostyl – recenzja

Szukacie prostej i solidnej drabiny do Waszego domu? A może potrzebujecie drabiny do firmy – takiej, która nie zajmuje wiele miejsca i szybko się rozkłada?Drabina aluminiowa jednostronna ALVE Eurostyl została zaprojektowana z myślą o gospodarstwach domowych, biurach oraz małych warsztatach. Jest poręczna i lekka, a jednocześnie mocna i wytrzymała. Zachęcam do obejrzenia filmu, w którym prezentuję jej atuty.  

Jak widać drabina ta jest dostępna w kilku rozmiarach – najmniejszą można zakupić już za 95 zł. Bezpieczeństwo pracy na tej drabinie zapewnia profilowany podest, antypoślizgowe stopnie i stopki, które chronią przed poślizgiem. Wygodną pracę gwarantuje poręcz umocowana nad podestem, na której można powiesić pojemnik na narzędzia.

Aluminiowa konstrukcja nie wymaga konserwacji – dzięki niej drabina jest też wyjątkowo lekka i łatwa w transporcie.

Drabina aluminiowa domowa jednostronna Eurostyl

Drabina aluminiowa domowa Eurostyl doskonale sprawdza się w gospodarstwach domowych, biurach oraz małych warsztatach. Jest wygodna i lekka, a jednocześnie solidna i wytrzymała.

Drabina domowa ALVE Eurostyl to doskonały zakup, którym można się cieszyć przez wiele lat. Przyda się w domu, w pracy i w ogrodzie – niezależnie od pory roku. Doskonała do drobnych prac remontowych, porządków i likwidowania małych usterek.