Zestaw ogrodniczki

Zrobiłem rozeznanie na Facebooku i wiem, że zaglądają tu czasami miłe ogrodniczki ;), dlatego dzisiaj post specjalnie z myślą o nich. Wszystkim Paniom, które wypatrują wiosny i spędzają dużo czasu w ogrodzie polecam bowiem zestaw ogrodniczki.

Co wchodzi w jego skład? Oczywiście drabina 🙂 – czterostopniowa, świetna do pielęgnacji krzewów i niewysokich drzew. Poza tym w zestawie znajdziecie praktyczny pojemnik na drabinę (prawie tak pojemny jak damska torebka) i suszarkę ogrodową.

Kupując w zestawie płacisz mniej!

Praktyczny zestaw ogrodniczki

Zestaw dla każdej ogrodniczki. Suszarka + drabina aluminiowa + praktyczny pojemnik na drabinę.

TYLKO TERAZ! 259 zł 220 zł

Tą ostatnią jest zachwycona moja mama. Suszarka pozwala suszyć pranie na dworze – w ogrodzie lub na tarasie, przy udziale słońca i wiatru. Cieplejszych dni jest coraz więcej, suszarka więc jest cały czas w użyciu. Wbija się ją bezpośrednio w ziemię (tuleja do zamocowania w gruncie jest w komplecie) albo ustawia na betonie przy pomocy specjalnej podstawy. Mama chwali sobie, że suszarka ma regulowaną wysokość i obraca się wokół własnej osi – jest to ważne zwłaszcza dla osób starszych i schorowanych. Dzięki temu wieszanie prania jest łatwiejsze i wygodniejsze. Dla mnie bardziej istotne jest wykonanie tej suszarki – naprawdę solidne, a także możliwość jej szybkiego złożenia i łatwego przechowywania. Zastosowana linka (50 m o grubości 2 mm) nie daje powodów do zastrzeżeń.

suszak ogrodowy

Suszak ogrodowy

Dołączona do zestawu drabina ALVE Eurostyle to typowa drabina dla pań, zwłaszcza tych, które w trakcie prac domowych mają w zwyczaju wdrapywać się na różne elementy domu i ogrodu, ryzykując tym samym swoje życie i zdrowie. Tymczasem drabina ALVE ma wygodne stopnie i poręcz zabezpieczającą. Możemy ją zabrać do ogrodu, swobodnie podcinać drzewa i pielęgnować kwiaty, a latem – zrywać owoce. Drabina ta może też być pomocna przy ścieraniu kurzy czy myciu okien.

Drabina aluminiowa domowa jednostronna Eurostyl

Drabina aluminiowa domowa jednostronna Eurostyl

Niezależnie od tego, czy drabina ta będzie wykorzystywana w domu czy ogrodzie, paniom na pewno spodoba się pojemnik ToppBoxx do drabin domowych, który można na niej zawiesić. Zmieszczą się w nim wszystkie niezbędne przybory, a także drobiazgi, które mogą się przydać w trakcie pracy. Nie trzeba po nic sięgać ani schodzić z drabiny – wszystko jest pod ręką.

Pojemnik do drabin domowych Topp Boxx

Pojemnik na narzędzia do drabin domowych Topp Boxx

Zestaw ogrodniczki daje komfort pracy i prawdziwą satysfakcję z wiosennych porządków. Warto się w niego zaopatrzyć, na pewno będzie Wam służył latami 🙂