Drabiny magazynowe

Magazyn – to kolejne miejsce po ogrodzie, w którym trudno się obyć bez drabiny. Bez znaczenia jest, czy prowadzisz hurtownię ubrań, skład budowlany czy magazyn przemysłowy – dla własnego bezpieczeństwa i dla bezpieczeństwa pracowników, powinieneś zainwestować w odpowiednią drabinę.

Jaka powinna być? Przede wszystkim solidna – nowa lub poddawana regularnym przeglądom. Poza tym stabilna, bo pracownicy to nie zawsze osoby młode i giętkie, które z łatwością wskoczą na drabinowe stopnie. Te powinny być odpowiednio wyprofilowane.

Niektóre drabiny magazynowe mają dodatkowe ułatwienia – na przykład drabina Forte posiada kółeczka, dzięki którym łatwiej ją przesuwać. Jest też wyposażona w dodatkowe poręcze, co ułatwia wchodzenie na górny podest, a ten jest antypoślizgowy – to zwiększa bezpieczeństwo pracy.

Drabina magazynowa Forte

  • Stabilna i bezpieczna drabina do prac magazynowych.
  • Wyjątkowo trwała i solidna.
  • Gwarancja producenta 5 lat.

Na liniach produkcyjnych często wykorzystywane są drabiny ze specjalnym mostkiem – są to drabiny-podesty do prac na wysokościach. Drabina podest Forte posiada nawet specjalne barierki – dzięki nim można swobodnie się wychylać, stojąc na górze tej konstrukcji. Nie bez znaczenia są też antypoślizgowe, podgumowane stopki.

Drabiny tego typu mają podesty przechodnie – wówczas barierki są tylko z dwóch stron – albo zabudowane w formie “balkonu” – przy wyborze należy się kierować indywidualnymi potrzebami i prognozowanym zastosowaniem.

Drabina podest Forte

Drabina posiada stabilny i bezpieczny podest do prac magazynowych.

Kupując drabinę do pracy na hali, wybierzmy taką, która jest do tego przeznaczona. Drabina domowa jest przystosowana do użytkowania sporadycznego, natomiast magazynowa jest trwalsza i solidniejsza. Warto więc w nią zainwestować – będzie dłużej służyć i zapewni komfort pracy.