Zestaw Ogrodnika

Dzisiaj coś dla panów. Podobny zestaw jak dla ogrodniczek, jest też dla ogrodników – oczywiście nieco zmodyfikowany i przygotowany do typowo męskich zadań. W jego skład wchodzi drabina ALVE Eurostyle, groty do stabilizacji na grząskim terenie i praktyczny pojemnik. Polecam!

Uniwersalna drabina ALVE Eurostyl 3×9 szczebli przyda się zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Można ją używać na wiele sposobów i do różnych zadań – świetnie sprawdzi się przy czyszczeniu rynien, zawieszaniu karmnika czy obcinaniu gałęzi. Drabina jest lekka, łatwa w transporcie i przechowywaniu – idealna dla zapracowanego ogrodnika, który lubi solidny i wielofunkcyjny sprzęt. Po złożeniu jest stosunkowo krótka, nie musimy się więc przejmować, że nie zmieści się do naszego schowka na narzędzia. Składa się z dwóch części, które możemy używać jako dwie niezależne drabiny.

MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA JAKO DWÓCH NIEZALEŻNYCH OD SIEBIE DRABIN.

Drabina na schody Eurostyl

Wielofunkcyjna drabina aluminiowa na schody Eurostyl. Gwarancja producenta do 3 lat!

SPECJALNA OFERTA – 407 zł 299 zł

Porządny ogrodnik żadnej pracy się nie boi – czasami więc wykonuje swoje obowiązki na grząskim i wilgotnym terenie. Wówczas mogą się przydać groty, które montujemy do dolnych podłużnic drabiny – dzięki nim drabinę wbijamy w ziemię, aby ją ustabilizować. Groty pozwalają uniknąć poślizgu i ewentualnego upadku – świetnie sprawdzają się także zimą.

W zestawie ogrodnika znajdziecie też pojemnik na narzędzia MultiCaddy, który możecie przymocować na drabinie i włożyć do niego wszystkie najbardziej potrzebne narzędzia – także te cięższe, bo jego maksymalne obciążenie wynosi 5 kg. Po skończonej pracy będziecie mogli swobodnie przełożyć pojemnik w dowolne miejsce i w nim na co dzień przechowywać swoje ogrodnicze akcesoria.

Wszystkie te elementy można kupić osobno, ale zamawiając je w zestawie oszczędzacie prawie 60 zł. Warto więc sobie sprawić taki prezent na święta – na pewno się przyda nie tylko podczas prac wiosennych, ale także przez cały rok. Zresztą każdy ogrodnik i majsterkowicz wie, że raz na jakiś czas trzeba zainwestować, by mieć komfort i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wykonywania codziennych obowiązków.

Pojemnik pomieści narzędzia o masie do 5 kg

Pojemnik na narzędzia MultiCaddy

Podręczne pudełko na narzędzia do zawieszania na szczeblach drabin. Ułatwia pracę na drabinie – wszystkie narzędzia są zawsze “pod ręką! Zobacz ofertą na pojemnik na narzędzia MultiCaddy