Suszarki ogrodowe

Niektórzy rozpoczynają sezon grillowy, a inni – sezon suszenia prania na wolnym powietrzu. Wystarczyło parę cieplejszych dni, by na nowo pojawiły się rozwieszane w ogrodach linki. Zresztą nie tylko w ogrodach – niektórym wystarcza jedno liche drzewko w okolicy, by wykorzystać je w tym konkretnym celu. Dlatego postanowiłem napisać kilka słów o suszarce ogrodowej – tym bardziej, że obecnie można ją kupić w promocyjnej cenie.

Nic nie wysuszy lepiej Waszego prania niż słońce i wiatr. Dlatego więc, jeśli tylko macie odpowiednią przestrzeń – zainwestujcie w suszarkę. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, nie ma więc problemów z jej przechowywaniem. Jest wyposażona w 50 m linki do suszenia o grubości 2 mm. Ramiona suszarki i maszt wykonane są z aluminium. Nie trzeba jej obchodzić dookoła, bo obraca się wokół własnej osi, jest więc bardzo wygodna, zwłaszcza dla osób starszych. Rozkłada się przy pomocy jednego pociągnięcia – łatwo i szybko. Można ją też dostosować do wzrostu użytkownika, bo posiada regulację wysokości.

Suszarka ogrodowa

Suszarka ogrodowa to udogodnienie dla wszystkich, którzy posiadają ogródek. Wykonana z wysokiej jakości materiałów jest odporna na korozję i uszkodzenia. Łatwa w obsłudze, wygodna i wytrzymała. 

 

W zestawie z suszarką znajduje się specjalna tuleja do mocowania jej w trawniku. Istnieje możliwość dokupienia do niej podstawy, która pozwala na ustawianie suszarki w dowolnym miejscu – na przykład tam, gdzie akurat jest słońce.

Odporna na warunki atmosferyczne, solidna i wytrzymała, pomieści zawartość nawet czterech standardowych pralek. Poza tym jest estetyczna i żaden ogrodnik – zwłaszcza taki, który posiada zmysł praktyczny – nie będzie żądał, by usunąć ją z ogrodu. Teraz, na początku sezonu, zapłacicie za nią tylko 117 zł. Polecam, warto!