Którego producenta drabin ewakuacyjnych wybrać?

Jeśli jesteś inwestorem, to bezpieczeństwo osób znajdujących się w budynku z pewnością jest dla Ciebie priorytetem. Niezależnie od tego, czy jest to mieszkanie, biurowiec czy galeria handlowa, powinny posiadać drożne drogi ewakuacyjne. W przypadku piętrowych budynków najprostszą i dobrą formą ewakuacji są drabiny ewakuacyjne. Zapewniając dostęp do części budynku, umożliwiają wejście na dach, komin, drogę ewakuacyjną lub pożarową.

Szukasz prostego, efektywnego, a przede wszystkim bezpiecznego systemu drabin ewakuacyjnych? Pomożemy Ci dokonać wyboru!

Firma Crynoline

Niewielka ilość niezbędnych elementów stanowi spójny i przemyślany system. Dzięki swojej estetyce, drabiny pionowe mogą stać się elementem architektury obiektu. Możemy także zaoferować Ci drabiny mocowane na stałe do elementów konstrukcyjnych obiektów budowlanych oraz maszyn i urządzeń. Drabiny zapewniają maksimum bezpieczeństwa  korzystającym z nich osobom. Ponadto, zastosowanie różnych materiałów: stali ocynkowanej ogniowo, aluminium, aluminium anodowanego, stali nierdzewnych i kwasoodpornych to gwarancja wieloletniej trwałości, a także odporności na zmianę temperatury oraz warunki atmosferyczne. Montaż drabin jest łatwy, szybki i nie wymaga użycia specjalistycznego sprzętu. Wyroby są zgodne z europejskimi i polskimi przepisami BHP.  Tymi zaletami oraz indywidualnym podejściem do klienta charakteryzuje się producent drabin ewakuacyjnych Crynoline. Kupując drabinę od tego producenta, możesz mieć pewność, że nigdy się nie zawiedziesz.

Produkty Crynoline

Pierwszą kategorią produktów są zestawy z koszem ochronnym. To idealne rozwiązanie na dużych wysokościach, które podnosi bezpieczeństwo podczas korzystania z drabin. Drugą kategorią są zestawy bez kosza ochronnego, które charakteryzują się wysoką jakością oraz trwałością na wszelkiego rodzaju korozje. Dodatkowo wyposażone są w antypoślizgową powierzchnię. Komfort użytkowania przekłada się na wygodę pracy oraz cenione wśród użytkowników bezpieczeństwo. Akcesoria do drabin są niezbędne wtedy, gdy standardowe rozwiązanie nie wystarcza. Dzięki szerokiemu asortymentowi, każdy użytkownik dobierze je do własnych preferencji. Jako uzupełnienie systemu idealnie sprawdzą się balustrady – szczególnie w miejscach, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości.

Zakup drabiny ewakuacyjnej to jedna z najważniejszych decyzji dotyczących bezpieczeństwa – przed zakupem zwróć uwagę na europejskie i polskie przepisy BHP. Wybierz sprawdzoną markę, która zapewni Ci wysoką jakość w przystępnych cenach.