Haki do drabiny

Znajomi często podsyłają mi zdjęcia, na których widać, w jaki sposób użytkownicy starają się poradzić sobie z drabinami lub ich brakiem. Fotki te tylko pozornie są zabawne – tak naprawdę strach pomyśleć, co się stało chwilę po ich zrobieniu. Tymczasem do drabin można dokupić mnóstwo akcesoriów, które pozwalają komfortowo i bezpiecznie pracować na drabinie np. na schodach.

Do tego typu akcesoriów zaliczamy haki służące do zawieszania drabiny na burtach samochodów, wagonów lub na barierkach. Bardzo niebezpieczne może okazać się wykorzystywanie do tego celu przypadkowych zaczepów lub wykonywanych domowymi sposobami haczyków.

Haki do drabiny

Idealne rozwiązanie, gdy masz potrzebę zawieszenia drabiny na burtach samochodów, wagonów lub na barierkach.

 

Tymczasem profesjonalne haki są wykonane ze stali ocynkowanej – solidne i odporne na warunki atmosferyczne. Mocuje się je łatwo za pomocą śrub montażowych, które znajdują się w komplecie. Dzięki nim będzie nam się wygodnie pracować – bez obawy przed upadkiem.

Haki są sprzedawane w komplecie, teraz ich dostawa jest gratis. Nie są gadżetem, lecz istotnym dodatkiem do drabiny, która ma być wykorzystywana w taki, oryginalny sposób. Stanowią doskonałe dopełnienie każdej drabiny aluminiowej i alternatywę dla prowizorycznych i tymczasowych rozwiązań.