Drabina wysuwana dwuczęściowa Eurostyl – recenzja

W mieszkaniu drabina rozstawna zazwyczaj wystarcza, natomiast w domu jednorodzinnym najlepiej sprawdza się drabina wysuwana. Jedną z najlepszych tego typu drabin jest dwuczęściowa drabina Eurostyl.

Można ją rozsunąć lub używać każdego z jej elementów osobno. Przydaje się podczas wszelkich prac przy domu, a także podczas zbierania owoców z wyjątkowo wysokich drzew. Wygląda solidnie, ale jest aluminiowa, więc nie należy do ciężkich egzemplarzy. Po złożeniu jest stosunkowo krótka, dlatego łatwo się ją nie tylko przechowuje, ale też przewozi.

Zaletą tej drabiny jest także to, że można ją zakupić w wielu rozmiarach – każdy majsterkowicz ma więc możliwość dobrania takiego, który będzie dla niego najodpowiedniejszy i najbardziej przydatny.

Drabina wysuwana dwuczęściowa Eurostyl

Uniwersalna drabina o szerokiej gamie zastosowań. Można ją rozsuwać lub używać każdego z jej elementów niezależnie. Gwarancja 3 lata.

Wszystkie drabiny, które Wam polecam, są bezpieczne – dwuczęściowa drabina wysuwana Eurostyl również do nich należy. Posiada antypoślizgowe stopki wykonane z trwałego tworzywa, dzięki którym jest stabilna. Nie musimy się również martwić o to, że stopki “wyślizgają się” po tygodniu użytkowania. Gwarantuję, że będą służyć długi czas. Poza tym drabina posiada haki samoblokujące, co wyklucza jej nagłe i niespodziewane złożenie.

drabinawys2

Samo wysuwanie drabiny nie sprawia żadnych kłopotów, bo jest ona wyposażona w specjalne rolki. Dlatego praca z nią jest przyjemna i nie trzeba w nią wkładać dużo wysiłku.

Dwuczęściowa drabina wysuwana Eurostyl jest dostępna już od 259 zł. Świetnie wykonana, doskonale sprawdza się w gospodarstwie domowym. Pozwala łatwo i szybko wykonać każdą pracę na wysokościach. Warto ją mieć!