Drabina w prezencie

Ostatnio trafiła mi się klientka, która chciała kupić drabinę w prezencie dla swojego ojca. Pomyślałem, że chyba lepszy byłby krawat, skarpetki albo woda kolońska. Ale gdy zaczęliśmy szukać odpowiedniego egzemplarza, stwierdziłem, że to niezły pomysł. Jeżeli ktoś jest zapalonym majsterkowiczem i ma do dyspozycji tylko lichą emeryturę, zapewne bardzo się ucieszy z nowej, lekkiej i bezpiecznej drabiny.

Dla starszego pana wybraliśmy drabinę aluminiową jednostronną Eurostyl Profi – głównie z tego powodu, że posiada wygodne poręcze i antypoślizgowe stopki. Jest też wyposażona w podest, na którym można położyć narzędzia. Poza tym – jak na prezent przystało – świetnie wygląda, bo posiada granatowe wykończenia. Na pewno mu się przyda i będzie z niej zadowolony.

Drabina aluminiowa jednostronna Eurostyl Profi

Wyjątkowo trwała i wytrzymała. Gwarancja producenta 3 lata.

Od razu zacząłem się zastanawiać, którą z drabin jeszcze mógłbym polecić na prezent. Dla aktywnej seniorki na pewno świetna byłaby drabina dwustronna Eurostyl. W sumie nie jest to drabina a drabinka, mała, zgrabna i bardzo funkcjonalna, bo posiada stopnie z obu stron. Są one wyprofilowane, co zabezpiecza przed poślizgiem. Jest dostępna w wielu rozmiarach, więc można wybrać taką, która będzie idealnie pasować do potrzeb. Taka drabinka na pewno ułatwi życie osoby starszej, a także każdej pani domu.

Drabina dwustronna Eurostyl

Drabina aluminiowa ze stopniami umożliwiającymi wejście z obu stron, stosowana do sięgania na wyższe półki regałów.Gwarancja 3 lata.

 

Mężczyznom w sile wieku zawsze najbardziej podobają się drabiny czteroczęściowe, na przykład drabina przegubowa Forte. Ma wiele zastosowań, można ją wykorzystywać na wiele sposobów, a także dokupić do niej podest, który stwarza zupełnie nowe możliwości. Co więcej – po złożeniu drabina ta swobodnie mieści się w bagażniku samochodu osobowego. Z taką drabiną niestraszne są wszelkie remonty, usterki, prace przy domu czy w ogrodzie.

Drabina przegubowa 4-częściowa Forte

Bardzo uniwersalna drabina, poręczna i łatwa w transporcie. Gwarancja 3 lata.

Doszedłem więc do wniosku, że w sumie drabina to świetny pomysł na prezent – zwłaszcza, gdy nasi bliscy są aktywni i wykonują prace na wysokościach. Jeśli chcemy im zagwarantować komfort, a przede wszystkim – bezpieczeństwo, nie powinniśmy się wahać. Drabinę wystarczy obwiązać kolorową wstążką – i gotowe!