Drabina 3-częściowa CORDA

Jeśli jesteś majsterkowiczem, lubisz pracę w domu i w ogrodzie, planujesz duży remont lub naprawianie drobnych usterek na wiosnę, powinieneś pomyśleć o drabinie wielofunkcyjnej. Z tych dostępnych na rynku szczególnie polecam drabinę 3-częściową Corda firmy Krause.

Można ją wykorzystać na wiele sposobów – świetnie sprawdza się jako drabina przystawna jedno, dwu lub trójelementowa. Zachowuje optymalną sztywność nawet przy maksymalnym wysunięciu. Jeśli jest taka potrzeba, istnieje możliwość używania jej jako dwóch odrębnych drabin lub jako pojedynczej drabiny wolnostojącej.

Prowadnice tej drabiny, wykonane z wysokiej jakości stali, są zamocowane do aluminiowych podłużnic. Natomiast wszystkie podłużnice wyposażono w zaślepki z tworzywa sztucznego. Dolne zaślepki dodatkowo są podgumowane.

Drabina 3-częściowa CORDA 3×9

Aluminiowa, trzyczęściowa drabina ze szczeblami do wszechstronnych zastosowań: jako drabina przystawna, rozsuwana oraz drabina wolnostojąca.

 

Drabina jest odpowiednio zabezpieczona przy rozkładaniu – nie ma więc możliwości, by się za bardzo rozsunęła. Dodatkowo wszystkie dolne stopki są podgumowane,a stopnie – profilowane,co zapewnia jej stabilność. Szeroki stabilizator u podstawy zwiększa powierzchnię podparcia. Haki zabezpieczające z zapadkami z wysokostopowej stali gwarantują też bezpieczny transport, dlatego drabina ta doskonale sprawdza się w małych firmach remontowych, w których sprzęt często jest przewożony z miejsca na miejsce.

Model ten dostępny jest w kilku rozmiarach – teraz w promocyjnej cenie. Wiosną taka drabina rzadko stoi bezczynnie – często się przydaje do mniejszych i większych prac. Można ją kupić w zestawie z hakiem na wiadro lub na pojemnik na narzędzia. Świetnie wykonana, solidna i wytrzymała jest doskonałą inwestycją, którą można się cieszyć przez wiele lat.